Nekokybiškos prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis LR ūkio ministro 2001m. birželio 29d. įsakymu Nr. 217 “Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo” naujos redakcijos (patvirtinta 2012m. kovo 15d. Nr. 4-243) ir LR ūkio ministro įsakymu Nr. 258 “Dėl daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklių patvirtinimo”, naujos redakcijos (patvirtinta 2011m. gruodžio 23d. Nr. 4-959).

Norėdamas grąžinti prekę, pirkėjas tai gali padaryti per 14 darbo dienų nuo prekių pristatymo dienos. Pirkėjas pardavėją informuoja apie grąžinimą, nurodant grąžinamos prekės pavadinimąm užsakymo numerį ir grąžinimo priežastis. Tuomet pirkėjas privalo atsiųsti grąžinamą prekę kartu su raštiškai pasirašytu prašymu grąžinti ar pakeisti prekę.

Pirkėjui grąžinant netinkamos kokybės prekes, būtina laikytis šių sąlygų:

  1. Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje;
  2. Prekė turi būti pirkėjo nesugadinta;
  3. Prekė turi būti nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) (šis punktas netaikomas tuo atveju, jei grąžinama nekokybiška prekė);
  4. Grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios Pirkėjas ją gavo;
  5. Grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą.

Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei nesilaikoma nurodytos grąžinimo tvarkos.

Grąžinant gautą ne tą prekę, kuri buvo užsakyta, ir/ar nekokybišką prekę, Pardavėjas įsipareigoja atsiimti tokias prekes ir jas pakeisti analogiškomis tinkamomis prekėmis.

Jeigu Pardavėjas neturi pakeitimui tinkamų prekių, Pirkėjui grąžinama suma, neskaitant kainos už pristatymą.

Jeigu Pirkėjui nepatinka nusipirktos prekės forma, dydis, spalva, modelis ar komplektiškumas, Pirkėjo reikalavimas pakeisti nusipirktą prekę analogiškomis prekėmis arba grąžinti sumokėtus pinigus yra netenkinamas.

Kokybiškos kosmetikos higienos prekės nekeičiamos ir negali būti grąžinamos.

 

Užsakydami prekes galite pasirinkti patogiausią prekių pristatymo būdą.

Atsiimti prekes pačiam NEMOKAMAS Užsakymą galima atsiimti Indigo Nails Lietuva parduotuvėje, Žemynos g. 30, Vilniuje.  Jūsų užsakymas bus suruoštas per 1 darbo dieną. Prekes galite atsiimti per 20 darbo dienų, kitu atveju Jūsų užsakymas laikomas atšauktu.

 

Darbo laikas: I-IV: 9:00 – 17:00, V: 9:00 - 16:00, VI-VII: nedirba

Dėmesio: prekes gali atsiimti tik užsakymą pateikęs asmuo arba asmuo, nurodytas užsakymo pateikimo metu. Todėl atsiimant prekes būtina su savimi turėti ir mūsų darbuotojui pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą

ZitiCity Kurjeris Lietuvoje: nuo 2,20 Venipak kurjeris siuntą Jums pristatys į namus, biurą ar bet kokiu kitu Jūsų pasirinktu adresu. Apie numatomą siuntos pristatymo laiką bei siuntos numerį būsite informuoti SMS žinute arba el. paštu

 

Už e-parduotuvėje užsakytas prekes, galėsite atsiskaityti kurjeriui prekių pristatymo metu, Lietuvoje, kortele arba grynaisiais (turėkite lygią sumą – be grąžos).

Prekių pristatymo metu, kurjeriui pareikalavus, turėsite parodyti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

OMNIVA paštomatas Lietuvoje: nuo 2.40

 

 

 

Pristatymas į Omniva paštomatus. Itin greita, paprasta ir patogu.

 

Paštomatų adresus Lietuvoje rasite čia.

Pardavėjas pasilieka teisę savo nuožiūra keisti čia išvardintus įkainius.

Prekės pristatymo laikotarpis, kuris skaičiuojamas nuo užsakymo patvirtinimo, t.y. kai užsakymas patikrinamas ir yra gautas apmokėjimas už prekes (išskyrus užsakymus, kai pasirenkamas apmokėjimas grynaisiais pinigais).

Informacija apie užsakymo išsiuntimą/paruošimą atsiimti

Pasirinkus pristatymą per kurjerių tarnybą, kurjeris informuos skambučiu ir SMS žinute prieš pristatydamas siuntą.

Pasirinkus pristatymą į OMNIVA siuntų savitarnos terminalą, gausite SMS pranešimą su nurodyta informacija apie siuntos atsiėmimą.